Аналітик прогнозує зростання біткоїна на 400% у наступному році


20.10.2022
Аналітик ARK Invest допускає зростання вартості біткоїну на 240%

Аналітик і досвідчений криптотрейдер Тон Вейс в інтерв’ю Kitco News заявив, що біткоїн досягне шестизначної ціни у 2023 році, ще до чергового халвінгу (зниження винагороди майнерів) в мережі BTC.

https://www.youtube.com/embed/9i7Ll5GNtMY

На думку аналітика , халвінг буде реалізовано раніше, ніж очікують інвестори: ближче до березня або квітня 2024 року. Але ажіотаж від майбутньої події проявиться набагато раніше:

«Очікую, що у нас буде значне зростання, яке може завершитися навіть до халвінгу, оскільки ентузіазм інвесторів здатний вичерпати себе. Я був би здивований, якби ми не наблизилися до цих $100 000 наступного року».

За словами Вейса, ймовірно, відбудеться розворот спадного тренду на ринку криптовалют, оскільки настрої наразі нерівномірні:

«Дуже багато інвесторів очікують продовження криптозими. І щоразу, коли на одній стороні ринку виявляється занадто багато трейдерів, відбувається зворотне. Прямо зараз я бачу дуже песимістичні настрої».

Вейс вважає, що цифрові активи можуть стати бенефіціарами спекулятивних грошей, що вливаються в них, – на тлі можливості зростання традиційних активів, таких як облігації та нерухомість:

«Вважаю, що на ринку облігацій відбудеться великий обвал. Можливий навіть обвал на ринку нерухомості. Але я думаю, що на ринок акцій і криптовалют надходитиме багато спекулятивних грошей».

На момент написання біткоїн торгувався на рівні $ 19 241. За останні сутки вартість цифровиго активу зросла на 0,3%.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *