Аналітик прогнозує, що біткоїн може досягти $200 000 в наступному році


03.03.2023
Біткоїн не скоро почне стійке зростання: Голова Morgan Creek зробив прогноз

Журналісти фінансового видання Finbold дослідили, що чекати від вартості флагманської криптовалюти біткоїн (BTC) після халвінгу, який заплановано на 2024 рік. Вони розповіли, що думають аналітики і чи варто інвесторам чекати зростання курсу флагманського активу до позначки $200 000 і вище?

За запевненнями дослідників, незважаючи на нещодавню консолідацію, Bitcoin демонстрував стійке зростання цін з початку 2023 року. Вартість цифрового золота зросла більш ніж на 40% за цей період часу на хвилі оптимізму, що сформувалася на крипторинку. Деякі експерти крипто галузі передбачали, що зліт продовжиться і запевняли, що ведмежий тренд змінився на бичачий.

Наприклад, аналітик Trader Tardigrade провів технічний аналіз на графіку BTC у парі з доларом США і наголосив, що курс біткоїну може досягти позначки $50 000 до наступної дати скорочення нагород для майнерів у 2 рази (халвінга). За попередніми оцінками, подія намічена на першу половину 2024 року. Крім того, експерт вважає, що цифрова валюта здатна досягти цінового значення в $200 000 протягом наступного року після цього заходу.

Згідно з дослідженням аналітика, ціна BTC підніметься до $50 000 приблизно наприкінці 2023 року, після чого відбудеться динамічний стрибок до $200 000 на початку або в середині 2025 року. Потім фахівець передрік чергове падіння курсу BTC.

Халвінг біткоїнів – це подія, що відбувається раз на 4 роки. У день події винагорода за видобуток нових блоків для майнерів BTC скорочується вдвічі. Це робиться для контролю над пропозицією біткоїну і боротьби з інфляцією, оскільки максимальна емісія може дорівнювати тільки 21 млн монет BTC.

Криптотрейдер Rekt Capital вважає, що час для накопичення Bitcoin на розумно низьких рівнях поступово минає.

Станом на момент написання новини курс біткоїну знаходиться на рівні $23 433. Це на 0,40% нижче, ніж значення попереднього дня.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *