Аналітик Мікаель ван де Поппе: Капіталізація крипторинку на межі катастрофічного падіння нижче $1 трлн


12.06.2023
криптовалюти

За останній тиждень капіталізація криптовалютного ринку значно знизилася, внаслідок масового відтоку інвестиційного капіталу, спричиненого конфліктом між американським регулятором SEC і найбільшими криптобіржами Coinbase та Binance.

Відомий аналітик криптовалют Мікаель ван де Поппе поділився у Twitter своїм аналізом щодо майбутнього ринкової капіталізації криптовалют. На його думка, вона перебуває нижче ковзної середньої EMA 200. Експерт вважає, що протягом цього тижня капіталізація має подолати позначку в $1,04 трлн, щоб уникнути подальшого катастрофічного зниження.

200-тижнева MA – це довгостроковий індикатор, який дозволяє визначити коливання цін протягом приблизно чотирьох років, надаючи чітке уявлення про загальний тренд. Перетин 200-тижневої MA вище або нижче може сигналізувати про значну зміну напрямку ринку, впливаючи на настрої інвесторів і викликаючи значну активність купівлі або продажу.

Наразі, 12 червня, капіталізація криптовалютного ринку вже досягла $1,04 трлн, збільшившись на 0,35% за попередню добу.

Найбільш значне зниження відбулося 10 червня, коли платформа Robinhood оголосила про делістинг Solana, Cardano і Polygon. Представники компанії заявили, що наразі довгострокові перспективи цих монет здаються невизначеними через агресивні дії з боку SEC.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *