Аналітик, який передбачив падіння біткоїна 2021 року, прогнозує параболічне ралі BTC


20.02.2023
"Криптовалюти - це плюс для навколишнього середовища": Конгресмен США похвалив біткоїн

Криптостратег під псевдонімом Dave the Wave зробив сміливий прогноз щодо майбутнього біткоїна. Аналітик, який успішно передбачив обвал біткоїна у травні 2021 року, вважає, що провідна криптовалюта незабаром може пережити значний сплеск, піднявши свою ціну з нинішнього рівня близько $24 500 до приблизно $50 000 до травня 2022 року.

Свої прогнози Дейв Хвиля базує на теорії хвиль Елліотта – підході до технічного аналізу, який враховує психологію натовпу і виявляє тенденції в русі цін. Згідно з теорією, бичачий актив проходить через п’ятихвильове ралі, де перша, третя і п’ята хвилі представляють собою сплески вгору.

Виходячи з графіка Дейва Хвилі, біткоїн може побачити корекцію приблизно до $25 000 після прогнозованого параболічного сплеску, а потім піднятися до $68 000 під час третьої хвилі і, зрештою, досягти $150 000 під час п’ятої хвилі.

Стратег вказує на минулі показники біткоїна як на доказ свого прогнозу. У 2019 році біткоїн піднявся з рівня нижче $4 000 до близько $14 000 всього за кілька місяців, і Дейв Хвиля вважає, що історія може повторитися.

Чи справдиться прогноз Дейва Хвилі, ще належить з’ясувати, але сміливий прогноз аналітика, безсумнівно, викликав інтерес криптовалютної спільноти. Як завжди, інвестори повинні проявляти обережність і проводити власні дослідження, перш ніж приймати будь-які інвестиційні рішення.

На момент написання біткоїн торгується на рівні $24 817.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *