Аналітик, який пердбачив обвал біткоїна в 2018 році, вважає, що вартість BTC знаходиться в зоні ризику


29.08.2023

Трейдер під псевдонімом Bluntz, який набрав популярність після того, як спрогнозував дно ведмежого ринку біткоїна (BTC) у 2018 році, вважає, що корекція криптовалют ще не закінчилася.

Аналітик повідомив своїм підписникам у соціальній мережі X, що біткоїн зараз торгується в рамках моделі “ведмежого прапора”, а це свідчить про те, що біткоїн готується до нового падіння.

“BTC [продовжує] знижуватися після падіння на минулому тижні. Чіткого напрямку немає, але на даний момент я схиляюся до бічного руху [і] до нового мінімуму”.

Раніше цього місяця Bluntz попередив, що біткоїн може повторити глибоку корекцію, яка спостерігалася наприкінці 2019 та на початку 2020 року, коли BTC обвалився з 14 000 до 3000 доларів. За словами криптоаналітика, на тижневому графіку BTC промайнули ознаки слабкості, включаючи висхідний клиновий патерн і ведмежу дивергенцію індексу відносної сили (RSI), що свідчить про те, що імпульс згасає.

“Чим довше ми залишаємося внизу на BTC без відскоку, тим більше і більше я відчуваю, що нас може чекати нищівний макроекономічний відкат, подібний до 2019 року.

Очевидно, що імпульс тут слабшає, і залишається все важче і важче залишатися бичачим”.

Згідно з графіком трейдера, можна зробити висновок, що BTC може впасти до 22 000 доларів.

На момент написання статті біткоїн торгується на рівні $26 143.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *