Аналітики JPMorgan назвали рівень, до якого може обвалитися вартість біткоїна


10.11.2022
Аналітик, який передбачив нинішнє падіння курсу біткоїну, дав новий прогноз

Курс біткоїна може впасти до $ 13 000. Таку думку висловила команда аналітиків американського фінансового конгломерату JPMorgan.

В компанії вважають, що на ринку BTC продовжиться низхідна тенденція через колапс криптобіржі FTX та її дочірньої торгової платформи Alameda Research. Ходять чутки, що дефіцит бюджету FTX досяг $8 млрд. Якщо главі організації Сему Бенкману-Фріду не вдасться залучити фінансування, біржа збанкрутує.

Щоб визначити, до якої позначки знизиться ціна біткоїна, експерти J.P. Morgan враховували вартість майнінгу BTC. Зараз на видобуток однієї монети потрібно витратити в середньому $15 000. На думку стратегів, найближчим часом собівартість майнінгу біткоїна впаде до $13 000, і курс монети опуститься до цього ж рівня.

З 8 по 10 листопада курс біткоїна впав на 24% і досяг мінімального показника за останні два роки на позначці $ 15 638. Вартість активу пробила потужний бар’єр опору на $ 17 900, що збігається з 78,6% рівня Фібоначчі з урахуванням зростання з $ 3886 до $ 69130. Курс віртуальної валюти закріпився нижче цього рівня, тому спад може продовжитися, і прогноз J.P. Morgan виявиться правильним.

На момент написання вартість флагманської криптовалюти перебуває на рівні $16 441.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *