Аналітик прогнозує падіння вартості ETH до $600


29.11.2022
Голова BitMEX: Ціна Ethereum досягне позначки $5000 після завершення оновлення "Merge"

Криптоаналітик Бенджамін Коуен в інтерв’ю на Youtube-каналі Altcoin Daily розповів про те, який найгірший сценарій очікує на Ethereum з урахуванням макроекономічних факторів. На його думку, актив може досягти нових мінімумів на поточному ведмежому ринку.

https://www.youtube.com/embed/9ixJXwBT_HM

Аналітик вважає, що цифровий актив може втратити до 65% своєї вартості. Основні рівні, за якими стежить аналітик, знаходяться в діапазоні від $400 до $600. Найгірший сценарій для Ethereum залежатиме від того, наскільки серйозною виявиться потенційна рецесія.

Експерт стверджує, що цифровий актив може втратити до 65% своєї вартості. Основні рівні, за якими стежить аналітик, знаходяться в діапазоні від $400 до $600. Найгірший сценарій для Ethereum залежатиме від того, наскільки серйозною виявиться потенційна рецесія.

За словами Коуен, ETH відстає від BTC приблизно на один цикл з точки зору волатильності. Перший ведмежий цикл Ethereum був у мінусі на 95%, біткоїна – на 94%. У другому ведмежому циклі падіння біткоїна становило близько 87%. Якщо Ethereum впаде на 87% від свого історичного максимуму (ATH), його ціна становитиме трохи менше $600.

На момент написання вартість ефіріума становить $1211, зростання за добу склало 3,12%.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *