Аналітик, який передбачив кінець бичачого ринку біткоїна в минулому році, прогнозує зміну тренду для BTC


22.11.2022
Аналітик, який передбачив нинішнє падіння курсу біткоїну, дав новий прогноз

Аналітик під псевдонімом Pentoshi висловив у своєму Twitter думку, що біткоїн скоро досягне цінове дно. Однак він підкреслив, що дно біткоїна не обов’язково означає народження бичачого циклу.

“Хоча дно BTC може бути близьким, часовий аспект навряд чи буде близьким. Час – найцінніший актив, який у нас є. Швидше за все, ми, ймовірно, витрачаємо багато часу впусту”.

Судячи з графіка Pentoshi, можна зробити висновок, що він прогнозує завершення річного низхідного тренду біткоїна, оскільки в найближчі місяці BTC буде торгуватися в бічному коридорі.

За словами криптостратега, його прогноз випливає з того, що каталізатори, які сприяли початку попереднього “бичачого” ринку біткоїна, вже зникли.

“Ми повинні задатися питаннями, які умови призвели до минулого бичачого ринку? Чи існують ці умови зараз або вони знову будуть в таких екстремальних умовах? Весь світ заблокований стимулами, кількісним пом’якшенням, ставками негативними або нульовими, програмою захисту зарплат “кредити”, $120 мільярдів на місяць від ФРС в якості кредитів.

Так що, хоча популярно називати дно щотижня і говорити, що дно близьке, немає особливих підстав для цього, принаймні, на часовій осі. Не потрібно бути генієм, щоб зрозуміти, що ми ближче до дна, тільки якщо подивитися на цінову вісь, $69,000 до $16,000″.

На думку Pentoshi, кількість часу, який біткоїн проведе в консолідації, швидше за все, буде визначатися змінами в макросередовищі.

“Те, що може привести до більш швидких змін, – це зміна глобальних фінансових умов. Якщо це станеться, покупка дна не має особливого значення, тому що у вас є ЧАС + ціна на вашому боці, як це часто буває з ТЕНДЕНЦІЯМИ в останні роки”.

На момент написання біткоїн торгується на рівні $15 960.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *