ЗМІ: емітент стейблкоїнів Paxos перебуває під слідством регуляторів Нью-Йорка


10.02.2023
Paxos

Paxos Trust Company, що стоїть за випуском стейблкоїнів Binance USD (BUSD) і Paxos Dollar (USDP), перебуває під слідством Департаменту фінансових послуг Нью-Йорка (NYDFS).

“Особа, знайома з цим питанням”, повідомила Bloomberg, що точні мотиви розслідування наразі незрозумілі.

Представник NYDFS відмовився коментувати поточні розслідування, але зазначив, що департамент широко працює над захистом споживачів від ризиків, пов’язаних з інвестуванням у ринок криптовалют.

“Департамент перебуває в постійному контакті з регульованими організаціями, щоб зрозуміти вразливості та ризики для споживачів і самих установ через волатильність ринку криптовалют, з якою ми стикаємося”, – заявив представник NYDFS.

У рамках партнерської угоди з Binance, укладеної у вересні 2019, компанія Paxos випускає BUSD – стабільну монету, забезпечену доларом США. Це третя за величиною стабільна монета, ринкова капіталізація якої наразі перевищує $16 млрд.

Компанія також є творцем Paxos Dollar (USDP), який було запущено у 2018 році. За даними CoinGecko, сьогодні це шостий за величиною стейблкоїн із ринковою капіталізацією близько $875 млрд. Також широко відомий токен PAX Gold (PAXG), забезпечений золотом, який випускає компанія.

Окрім цього, Paxos Trust Company стоїть за біржею цифрових активів itBit, яку вона запустила у 2012 році разом із заснуванням Paxos.

У 2015 році NYDFS видала Paxos ліцензію BitLicense, яка на законних підставах дозволяє компаніям вести діяльність, пов’язану з цифровою валютою, у штаті Нью-Йорк.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *