Засновник Tron Джастін Сан описав потенціал технології блокчейн


05.07.2022
Засновник Tron Джастін Сан описав потенціал технології блокчейн

На Дванадцятій міністерській конференції засновник Tron і посол Гренади у Світовій організації торгівлі (СОТ) Джастін Сан обговорив важливі питання, включаючи цифровізацію економіки та блокчейн-технології.

Виступаючи з доповіддю про малі острівні держави, що розвиваються, Сун торкнувся таких питань, як екологія, електронна комерція, економіка та інші проблеми, що існують у світі. Крім Джастіна Суна на конференції виступили багато галузевих експертів.

“Гренада стикається зі зростанням цін на сировину, кліматичною кризою та надзвичайними екологічними ситуаціями. Оптимізована електронна комерція та безмежна цифрова економіка допоможуть впоратися з такими викликами.” – сказав Джастін Сан.

Сан додав, що технологія блокчейн також може звести нанівець глобальні економічні кризи.

Раніше Сан заявляв, що поки він є представником карибської країни у СОТ, він виступатиме за співпрацю між Гренадою та іншими країнами для прискорення економічного зростання та цифрової трансформації.

Сан – один із найдосвідченіших представників індустрії цифрових активів, який заснував мережу TRON у 2017 році. TRON став одним із найбільш значущих проектів на криптовалютному ринку з капіталізацією понад $6 млрд. Сан планує використати свій досвід у технології блокчейн для оцифрування процесів торгівлі, інвестицій та управління у Гренаді.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *