Засновник Polygon запустив венчурний фонд на $50 млн, орієнтований на інвестиції в проекти Web3


7:20 PM, 26 Серпня 2022
Засновник Polygon запустив, орієнтований на інвестиції в Web3 венчурний фонд

Глава Polygon Сандіп Нейлвал разом із главою Cere Network Кензі Ваном запустили, орієнтований на WEB 3.0 проект Symbolic Capital.

“Основна місія — забезпечити масове використання Web3, але це станеться через додатки. Я не збираюся створювати блокчейн, щоб його використали. Люди не роблять це безпосередньо, а завжди через якесь dapp”, — пояснив Сандіп Нейлвал.

Повідомляється, що засновники проекту залучили до фонду $50 млн кошти від інших венчурних інвесторів, криптобірж, сімейних офісів та інституціоналів, які їх назвати відмовилися.

Відомо, що Symbolic Capital вже інвестував приблизно в 15 проектів, серед яких студія Web3-ігор BlinkMoon, метавсесвіт Planet Mojo на базі Polygon та кіберспортивна платформа Community Gaming.

Раніше команда блокчейну Polygon опублікувала свою свіжу статистику, за якою кількість децентралізованих додатків (dApps) на платформі перевищила 37 000, збільшившись на 400% з початку року.

Криптобіржа ByBit роздає призи! Все просто: реєструєшся, вносиш депозит в стейблкоїнах USDC - отримуєш бонус (до 2000$)! Для участі переходь за посиланням!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Новини за темою


No related posts found