Засновник Cardano Чарльз Хоскінсон назвав CBDC “найнебезпечнішою інновацією”


28.09.2022
Чарльз Хоскінсон

Засновник Cardano (ADA) Чарльз Хоскінсон не є прихильником цифрових валют центральних банків (CBDC) і навіть бачить в них загрозу.

У недавньому інтерв’ю Cheeky Crypto Хоскінсон заявив, що CBDC – це “найнебезпечніша інновація, яку коли-небудь бачили в грошово-кредитній політиці”.

“CBDC … це не криптовалюта. Ці цифрові валюти банків можуть працювати на основі блокчейну, але я ніколи в житті не підтримаю систему, в якій ми передаємо необмежену монополію комусь в один момент, аби хто-небудь мав повний контроль над вашою фінансовою автономією і вашим економічним доступом.

Просто як приклад того, що можна було б зробити: Уявімо, що є країна, я не буду називати її назву. І в цій країні відбувається громадянська війна між двома етнічними групами. Тож цілком можливо, коли в країні є CBDC, то партія більшості – та, що керує урядом, який пригнічує іншу групу – може просто сказати: “Знаєте що, ми просто заблокуємо всі гроші для представників цієї етнічної меншини”. Просто заблокуємо”. Вони прокинуться з порожніми гаманцями”. – сказав Хоскінсон.

Засновник Cardano також вважає, що постійний контроль за транзакціями CBDC може зруйнувати приватність людини і зробити її вразливою до цензури та утисків, якщо вона коли-небудь придбає речі, які вважаються несхваленими урядом її країни.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *