За жовтень хакерам вдалося вкрасти криптовалют на $657 млн – дослідження


02.11.2022
Анaлітики Chainalysis: за перше півріччя 2022 року хакерам вдалося викрасти з міжмережевих мостів $2 млрд в криптовалютах

У жовтні хакери скористалися 44 вразливостями в щонайменше 53 протоколах. Зловмисникам вдалося вивести цифрові активи на суму понад $657 млн. Про це повідомляють у звіті аналітичної компанії Peckshield.

За даними експертів, від початку року загальний збиток від атак хакерів на криптовалютні проєкти склав близько $3 млрд. Для порівняння, це вдвічі більше, ніж за весь минулий рік.

Хакери скористалися вразливістю Profanity у криптовалютних гаманцях, вразливостями в смарт-контрактах і поганою архітектурою деяких проєктів. Одними з найбільш часто зламуваних стали міжмережеві мости. Зокрема, хакери змогли вкрасти активи на суму понад $100 млн із мосту в мережі BNB Chain.

Зафіксовано й інші великі зломи, наприклад, торгова платформа Mango Market втратила $114 млн. Водночас розробникам вдалося домовитися зі зловмисниками – хакери повернули $67 млн в обмін на решту коштів і відсутність переслідування.

Раніше повідомлялося, що криптовалютний проект Cosmos готує введення нової системи безпеки для основної мережі Hub.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *