Влада Індії розморозила банківські рахунки криптобіржі WazirX


12.09.2022
WazirX

Федеральне управління Індії із забезпечення дотримання законодавства (ED) розморозило корпоративний банківський рахунок криптобіржі WazirX. Про це повідомляється у блозі торгової платформи.

Нагадаємо, що в серпні, активи платформи були заморожені відомством у зв’язку з розслідуванням щодо 16 фінтех-компаній і додатків для миттєвих позик. Деякі з фірм, які перебувають під слідством, використовували біржу WazirX.

Згідно із заявою, біржа співпрацює зі слідчими, надаючи їм усю необхідну інформацію і документи ймовірних обвинувачених компаній-клієнтів.

“Завдяки активній співпраці з боку WazirX і дотриманню вимог AML, які призвели до блокування підозрілих рахунків, ED розморозила банківські рахунки WazirX. Тепер біржа може продовжувати свої банківські операції у звичайному режимі”, – йдеться в заяві відомства.

Команда WazirX також заявила, що біржа не пов’язана з жодною з імовірних обвинувачених компаній. Крім того, платформа виявила і заблокувала більшість підозрілих користувачів після внутрішнього розслідування у 2020-2021 роках.

Нагадаємо, що місяць тому правоохоронні органи Індії заявили про блокування активів WazirX на $8.14 млн за відмову керівництва торгового майданчика від співпраці.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *