Visa призупинила партнерство з FTX з випуску дебетових криптокарт


14.11.2022
Visa спільно з криптобіржею FTX запустять дебетову криптокарту в 40 країнах

Минулого тижня криптоіндустрія стала свідком краху FTX. Після цього ряд платформ розірвали зв’язки з криптовалютною біржею та її засновником Семом Бенкманом Фрідом. Відомий платіжний процесор Visa став одним з останніх, хто зробив це.

Платіжний гігант розірвав свої угоди з проблемною криптобіржею. У жовтні Visa і FTX вступили в партнерство. В рамках співпраці компанії планували випустити дебетові картки в більш ніж 40 країнах, які б дозволяли здійснювати криптовалютні платежі.

“Ситуація з FTX викликає жаль, і ми уважно стежимо за розвитком подій. Ми розірвали наші глобальні угоди з FTX, і їх програма дебетових карт в США закривається їх емітентом”. — прокоментував цю подію представник Visa.

Як згадувалося раніше, Visa стала не єдиною платформою, яка припинила співпрацю з FTX. Раніше сьогодні криптобіржа Kraken повідомила, що заморозила всі рахунки, пов’язані з “FTX Group, Alameda Research і їх керівниками”. Представники біржі заявили, що заморозили рахунки, щоб захистити своїх кредиторів.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *