Відбувся реліз версії 1.14.6 клієнта Dogecoin Core


21.07.2022
Аналітична фірма Elliptic: мільйони токенів Dogecoin пов'язані з тероризмом та незаконною діяльністю

Розробники мережі Dogecoin у своєму Твіттері в четвер оголосили про випуск останньої версії Dogecoin Core 1.14.6.

За словами розробників, останнє оновлення значно покращує безпеку, ефективність та користувальницький інтерфейс мережі.

“Це новий реліз версії minor, що включає важливі оновлення безпеки та зміни в ефективності мережі. Всім користувачам Dogecoin Core – майнерам, сервісам, операторам ретрансляції та користувачам гаманців – рекомендується оновитися”. – написав розробник Dogecoin Core Патрік Лоддер у документі на Github.

Згідно з документом на Github, у мережі покращено керування пам’яттю у випадках перевантаженості. У документі також повідомляється, що мережа тепер блокує повідомлення з помилками. Щодо вартості комісій, то плата за транзакції зменшилася з 1 DOGE до 0,01 DOGE.

Примітно, що спільнота сприйняла новину про оновлення з натхненням. Елон Маск, коментуючи оголошення, написав у Твіттері: “Оновлення!”. Співавтор Dogecoin Біллі Маркус поділився повідомленням із підписом: “Випущено нову версію ядра Dogecoin”.

Варто зазначити, що оновлення було за хвилею позитивних настроїв у спільноті Dogecoin після запуску в Dogeverse мемов. У мережі відбувся значний сплеск активності.

У середу вперше з травня 2021 року мережа Dogecoin обробила понад 80 000 транзакцій за 24 години. Крім того, у мережі продовжує зростати інтерес з боку китів.

Зокрема, токен DOGE віддають перевагу найбільшим китам у мережі Binance. Після останнього ралі на ринку в мережі спостерігалося значне зростання транзакцій на суму понад $100 000.

На момент написання статті Dogecoin торгується на рівні $0,06866, знизившись на 4,04% за останні 24 години, але збільшившись на 13% за останні сім днів.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *