Вартість токена блокчейну Flow зросла на 60% на фоні новини про інтеграцію в Instagram


05.08.2022
Flow

Курс внурішнього токена блокчейну Flow виріс на 62% після того, як представники соцмережі Instagram, оголосили про співпрацю з проектом. Ціна активу збільшилася з $1,84 до $2,98. На момент написання FLOW торгується по $2,72 за токен, згідно з даними криптобіржі Coinmarketcap.

Flow – це децентралізований високошвидкісний блокчейн, створений для підтримки нового покоління ігор та програм, а також цифрових активів, що забезпечують їхню роботу. Токен FLOW використовується валідаторами, розробниками та користувачами для отримання винагород, оплати та участі в управлінні протоколом. Актив займає 29 місце в рейтингу криптовалюту за ринковою капіталізацією з показником $2,82 млрд, згідно з даними Coinmarketcap.

Раніше Cryptomisto повідомляло, що команда Instagram додала функцію публікацій NFT за допомогою цифрового гаманця доступною для користувачів зі 100 країн, а також додала підтримку незамінних токенів, випущених на блокчейні Flow. Платформа також підтримує блокчейни Ethereum та Polygon, гаманці MetaMask, Trust Wallet, Coinbase Wallet, Dapper та Rainbow.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Новини за темою


No related posts found

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *