В США суд закликав компанію Tether надати фінансові звіти про забезпечення стейблкоїна USDT


21.09.2022
Стейблкоін USDT тепер доступний у мережі блокчейну Tezos

Суд штату Нью-Йорк постановив надати фінансові звіти компанії Tether, які стосуються забезпечення стейблкоїна USDT. Про це пише CoinDesk.

Повідомляється, що емітент стабільної монети також повинен поділитися даними про наявні у нього рахунки на криптобіржах Poloniex, Bittrex і Bitfinex. Остання, як і Tether, є дочірньою компанією iFinex.

Судовий наказ про розкриття інформації передбачає надання бухгалтерської книги, балансових звітів, звітів про прибутки і збитки та звітів про рух грошових коштів, а також записів про будь-які угоди, передачі криптовалюти або інших стейблкоїнів Tether, зокрема інформацію про терміни транзакцій.

Імовірно, ця інформація необхідна для підтвердження звинувачень у тому, що Tether брала участь в угодах з використанням незабезпечених USDT, і що ці транзакції “були стратегічно розраховані для роздування ринку”.

Адвокати компанії спробували оскаржити рішення суду, назвавши його “надмірно обтяжливим”, але суддя відхилив клопотання, заявивши, що “документи, які шукають позивачі, безсумнівно важливі”.

Раніше бухгалтерська фірма BDO Italia, найнята Tether для аудиту резервів USDT, опублікувала звіт, згідно з яким станом на 30 червня загальні активи емітента перевищують його консолідовані зобов’язання і становлять $66,4 млрд і $66,2 млрд відповідно.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *