В Японії проведуть внутрішні тести CBDC для здійснення розрахунків


24.10.2022
CBDC

Японська компанія Japan Credit Bureau (JCB), що випускає кредитні картки, проведе інфраструктурний експеримент з цифровою валютою, яка імітує використання CBDC.

Компанія заявила, що підготує власну цифрову валюту, яка імітуватиме функціонування запланованої в країні CBDC. Мета полягає в тому, щоб перевірити, чи можна використовувати CBDC для розрахунків в рамках існуючих систем кредитних карт.

Фахівці JCB зосередяться на таких аспектах, як можливість використання CBDC для щоденних сенсорних платежів. Це допоможе компанії підготуватися до запуску CBDC, над яким японський уряд працює.

Один з тестових кейсів буде проведений в ресторанах Токіо. Співробітники компанії будуть здійснювати покупки, щоб перевірити, чи є інфраструктура надійною в часто використовуваному сценарії.

Нагадаємо, що цього року Японія приступила до розробки і випробовувати CBDC. Офіційні особи країни повідоляли місцевим ЗМІ, що до створення CBDC буде використаний підхід Швеції, а не Китаю.

Банк Японії також заявив, що не буде використовувати цифрову ієну для боротьби з негативними процентними ставками. Поки що експеримент впевнено просувається до своєї наступної фази. На початку цього року він завершив перевірку концепції.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *