Університет Суррея створить Академію досліджень метавсесвіту


08.07.2022
Університет Суррея створить Академію досліджень метавсесвіту

Університет Суррея, Англія, оголосив, що працює над створенням спеціальної академії для дослідницьких програм. Метавсесвіт і блокчейн – основний напрямок майбутньої академії.

Академія розвиватиме дослідницькі навички, які прискорять відкриття варіантів використання метавсесвіту та блокчейну.

Створення академії буде втілено завдяки пожертвуванню JKL Capital і Maxity. Дует пожертвував 1 млн. фунтів стерлінгів на дослідження академії. JKL Capital – це інвестиційна компанія, напрямок якої – біткоїн, а Maxity – експертна фірма з NFT.

На думку декана Школи бізнесу Суррея, професор Стів Вуд, світ став свідком зростання інновацій, які розвиваються завдяки блокчейну. Від подальшого збільшення кількості гарнітур AR та VR до широкого застосування криптографії. Не кажучи вже про зростаючу популярність NFT на ринку. Все завдяки дослідженням блокчейну та інвестиціям. Професор вважає, що у майбутньому підприємства мають скористатися цим.

Академія приділятиме пріоритетну увагу проведенню навчальних семінарів для співробітників та студентів, а також для місцевих власників бізнесу у графстві Суррей.

Суррей нещодавно був названий кластером кібербезпеки. Відкриття такої академії підніме Суррей у галузі передових технологій.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *