Uniswap залучив $165 млн у рамках серії B на чолі з Polychain Capital


14.10.2022
Фонд Uniswap роздав гранти майже на $2 млн для розширення спільноти децентралізованої біржі Uniswap

Uniswap, децентралізована криптовалютна біржа (DEX), що працює на блокчейні Ethereum, оголосила про залучення $165 млн у рамках фінансування серії B під керівництвом Polychian Capital, а також за участю інвесторів a16z, Paradigm, SV Angel і Variant.

“Я дуже радий повідомити, що ми залучили 165 мільйонів доларів США в рамках фінансування серії B”, – заявив засновник Uniswap Хейден Адамс в повідомленні про залучення коштів.

Минулого місяця TechCrunch повідомляв, що тодішній раунд може скласти від $100 млн до $200 млн, при цьому до угоди підключилися сінгапурський суверенний інвестиційний фонд і Polychain. Останній раунд оцінює Uniswap в $1,6 млрд.

“Коли я створив DEX-протокол Uniswap в 2018 році, це був експеримент, щоб побачити, чи зможу я створити щось, що повністю втілює цінності Ethereum: прозорий, безпечний і доступний”, – сказав Адамс.

Децентралізована біржа, або DEX, – це додаток, який дозволяє користувачам торгувати криптовалютою безпосередньо один з одним без використання посередника. Uniswap – це DEX на базі Ethereum, яка дозволяє користувачам обмінюватися токенами ERC-20.

Адамс у своєму повідомленні також вказав на запуск Фонду Uniswap як на приклад постійної підтримки спільноти навколо Uniswap, зазначивши, що він є уособленням того, що децентралізована спільнота може досягти того, що окрема компанія не змогла б зробити самотужки.

“Нещодавно управлінська спільнота проголосувала за створення Фонду Uniswap, який сприятиме децентралізованому розвитку Протоколу та надасть щонайменше $60 млн у вигляді грантів на громадські проекти протягом наступних кількох років”, – сказав Адамс.

За словами Адамса, з моменту запуску Uniswap ріс і розвивався і досяг обсягу торгів в $1,2 трлн.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *