У ЦБ Таїланду розповіли, скільки займе часу розробка державної цифрової валюти


31.10.2022
Регулятор Таїланду звинуватив криптобіржу Zipmex у приховуванні інформації про транзакції

Представники центрального банку Таїланду повідомили про те, що продовжуватимуть працювати над розробкою цифрової валюти центрального банку (CBDC), але додали, що для її впровадження може знадобитися ще п’ять років.

Новина про те, що Банк Таїланду (БТ) продовжує роботу над створенням CBDC, була опублікована місцевим виданням The Bangkok Post.

Згідно джерелу, Банк Таїланду продовжує досліджувати та розробляти свою CBDC, але повинен “забезпечити додаткові переваги для фінансової системи з хорошим управлінням ризиками”.

Голова Центрального банку Сетхапут Сутівартнаруепут заявив, що, як очікується, розробка глобальних роздрібних CDBC займе ще п’ять років, перш ніж відбудеться запуск ринку.

Губернатор додав, що Рада директорів хоче краще зрозуміти ризики та переваги роздрібного CBDC, в тому числі, чи є переваги щодо PromtPay, системи цифрової платіжної інфраструктури Таїланду, і додав.

Відомо, що в даний час центральний банк Таїланду співпрацює з Siam Commercial Bank, Bank of Ayudhya, 2C2P (Thailand) Co і близько 10 000 роздрібних користувачів, щоб протестувати CBDC з реальними додатками. Пілотний проект має дві складові: фундаментальну і інноваційну.

У вересні Комісія з цінних паперів та бірж (SEC) Таїланду оголосила, що посилить правила, що стосуються криптовалютних компаній, намагаючись захистити роздрібних інвесторів у зв’язку з триваючою криптовалютною зимою. У зв’язку з цим SEC прийняла рішення, що реклама віртуальних токенів тепер повинна включати чіткі і видимі попередження щодо ризиків інвестування в цифрові активи. Вона додала, що умови реклами також повинні бути передані регуляторам.

Пізніше в тому ж місяці SEC прийняла рішення заборонити місцевим криптовалютним фірмам надавати своїм клієнтам послуги зі стейкінгу і кредитування з метою захисту трейдерів і їх клієнтів від ризиків, притаманних такій діяльності.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *