У США звинуватили мікшер Tornado Cash у зв’язках із ядерною програмою КНДР


09.11.2022
На GitHub відновили доступ до вихідного коду криптоміксера Tornado Cash

В Мінфіні США доповнивли санкції проти криптомікшера Tornado Cash. Відомство звинуватило сервіс у зв’язках із ядерною програмою КНДР.

Повторні санкції щодо мікшера Tornado Cash — частина постійних зусиль США з обмеження можливостей КНДР у розробці незаконних програм створення зброї масового ураження і балістичних ракет.

В криптоспільноті вважають, що обмеження Мінфіна США неправомірні, оскільки Tornado Cash являє собою децентралізований смарт-контракт і не може бути організацією. Мікшер використовується лише для виконання функцій, які не включають в себе будь-яку власність, в якій зацікавлена одна з держав або громадяни цієї держави. Про це у своєму позові проти рішення Мінфіна заявили юристи НКО Coin Center.

Минулого місяця нідерландський суд відправив у в’язницю розробника Tornado Cash Олексія Перцева щонайменше до 22 листопада. Його заарештували 10 серпня, через два дні після введення санкцій проти мікшера. На думку Мінфіна, сервіс використовували для відмивання криптовалют, вкрадених унаслідок зломів, зокрема організованих північнокорейськими хакерами, асоційованими з урядом країни.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *