У сенаті США зацікавилися звітністю Binance


03.03.2023
usa goverment

Група американських сенаторів запросила у найбільшої криптобіржі Binance фінансову звітність і відомості про бізнес-операції компанії. Представники торгової платформи погодилися співпрацювати з авторами запиту. Про це пише CNBC.

“За роки з моменту заснування Binance компанія стикалася з дедалі більш тривожними звинуваченнями щодо законності своєї діяльності”, – написали сенатори в листі на ім’я генерального директора Binance Чанпен Чжао і генерального директора Binance.US Брайана Шродера.

Кроку передувало звинувачення Binance у маніпулюванні клієнтськими грошима з боку Forbes. Представники криптобіржі, зі свого боку, стверджують, що журналісти підтасували факти.

Згідно джерелу, Міністерство юстиції розпочало кримінальне розслідування щодо Binance та її очільника у 2018 році – за рік після запуску компанії – на тлі побоювань, що біржа поставила під сумнів закони США про боротьбу з відмиванням грошей і санкції.

У своєму листі сенатори виклали звинувачення Міністерства юстиції проти Binance і стверджували, що компанія продемонструвала відсутність прозорості.

Вони також звинуватили Чжао у відмові розкрити місце розташування або організацію його біржі, “у тому, що багато хто вважає нахабною спробою ухилитися від світових фінансових регуляторів, обслуговувати “користувачів без ліцензій” і порушувати закони про боротьбу з відмиванням грошей”.

Сенатори також запросили список із семи пунктів, включно з повними копіями балансів компанії, датованих 2017 роком, копіями внутрішньої політики боротьби з відмиванням грошей і будь-якими письмовими політиками щодо відносин між Binance і Binance.US до 16 березня.

Крах FTX, який зачепив понад 1 мільйон інвесторів, підкреслив “необхідність реальної прозорості та підзвітності в криптоіндустрії”, – написали сенатори.

“Binance є найбільшою у світі криптовалютною біржею за обсягом з більш ніж 120 мільйонами користувачів по всьому світу, що означає, що вона володіє унікальними можливостями для сприяння незаконним фінансовим операціям у безпрецедентних масштабах, що ставлять під загрозу економію мільйонів звичайних користувачів”. – додали сенатори.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *