У Непалі готують законодавчу базу для запуску державної цифрової валюти


08.08.2022
У Непалі готують законодавчу базу для запуску державної цифрової валюти

Центральний банк Непалу має намір внести до закону поправки, що визначають його повноваження та обов’язки, що дозволить ЦБ випустити цифрову версію непальської рупії. Про це повідомляє News Bitcoin.

За словами директора департаменту валютного управління Nepal Rastra Bank (NRB) Реваті Прасада Непалу, цільова група вже підготувала законопроект про поправки, який буде внесений до парламенту після внутрішніх обговорень.

Аналітики банку вважають, що законодавча база є важливою для успішного запуску державної цифрової валюти (CBDC). Раніше вони випустили документ щодо грошово-кредитної політики на 2021-2022 роки, в якому запропонували перед повноцінним запуском цифрової непальської рупії внести правові зміни.

За словами Реваті Прасада Непалу, виправлення торкнуться як технічного, так і економічного боку питання. ЦБ має намір розробити спеціальний цифровий гаманець, а також вивчити можливості взаємодії із постачальниками послуг цифрових платежів.

При цьому Монетарне управління Непалу хоче спочатку спостерігати за тим, як сусідні країни в Південній Азії, включаючи Індію та Китай, впроваджують свої цифрові валюти. У лютому ЦБ Непалу повідомив, що не збирається впроваджувати CBDC у фінансову систему країни у найближчі три роки.

Раніше Резервний банк Індії (RBI) заявив, що дослідження практики розробки державних цифрових валют інших держав показало перевагу поетапного впровадження CBDC.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *