У Mastercard анонсували інтеграцію криптовалют до платіжної системи по всьому світу


24.08.2022
nft_Mastercard

Генеральний директор платіжної компанії Mastercard Майкл Мібах повідомив у LinkedIn про спільну роботу з криптовалютною біржею Binance, у рамках якої понад 90 млн магазинів по всьому світу зможуть приймати криптовалюту як оплату.

Пост Майкла Мібаха у LinkedIn

На думку Мібаха, розкрити весь потенціал технології блокчейн можливо, якщо зробити її більш доступною та простою у використанні. Один із способів цього досягти — привнести криптовалюту в повсякденні покупки. Співпраця платіжного гіганта з криптобіржею дозволить людям використовувати цифрові активи для здійснення покупок у більш ніж 90 млн магазинів, що приймають Mastercard. Сторони вже розпочали цю роботу в Аргентині та планують розширюватися далі.

У серпні Binance та Mastercard запустили пластикові дебетові картки для громадян Аргентини. Власники Binance Card можуть поповнювати рахунок у криптовалюті, у тому числі в біткоїнах та нативних токенах біржі Binance Coin (BNB), які автоматично конвертуються у фіат. Проект знаходиться на стадії бета-тестування, але, за заявою представників біржі, найближчим часом стане доступним для широкої аудиторії.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *