У Лондоні хейтери проведуть першу конференцію, присвячену критиці криптовалют


04.07.2022
У Лондоні хейтери проведуть першу конференцію, присвячену критиці криптовалют

Криптовалютні критики об’єднаються, щоб поділитися своїми спостереженнями, думками та поспілкуватися із законодавцями, на конференції проти криптовалют.

Про це повідомила критик-журналіст Емі Кастор у своєму блозі. З її слів, на конференіцію Crypto Policy Symposium запрошуються критики криптоіндустрії для обговорення наболілих питань. Захід пройде в Лондоні і транслюватиметься у прямому ефірі 5 та 6 вересня.

У Лондоні хейтери проведуть першу конференцію, присвячену критиці криптовалют
Критик біткоїну

Вона розповіла, що автор і організатор симпозіуму Стівен Діл пояснив їй, що конференіція буде організована для того, щоб дати спільноті можливість прямо поговорити з політиками про те, як, на їхню думку, слід ставитись до криптоіндустрії.

«Головна мета симпозіуму, як пояснив мені Діл, – надати політикам доступ до інформації та матеріалів, необхідних для ухвалення обґрунтованих рішень щодо регулювання криптовалюту».

І скептики, такі як Кастор, і прихильники криптовалют, вважають, що чиновникам не вистачає знань та розуміння того, як працює криптовалюта. Як зазначає Кастор, чиновники “жахливо неінформовані”. Але в той час, поки прихильники розповідають про переваги технології та індустрії, скептики вказують на недоліки, наприклад, те, що Кастор назвала “поточним крахом доміно сектора DeFi”.

Кастор поскаржилася, що політики переважно слухають “криптокомпанії з великими кишенями та підтримкою венчурних капіталістів”, які можуть впливати на політичні рішення.

На захід запрошено членів державних регулюючих та фінансових агентств зі США та Європи. Однак поки неясно, чи підтверджені як гості якісь чиновники. Як доповідачі заявлені лише журналісти, інженери-програмісти та професори.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Новини за темою


No related posts found

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *