У Китайському університеті з’явилася спеціальність з вивчення метавсесвіту


26.09.2022
5 технологій, які сформують майбутнє Метавсесвіту

Нанкінський університет інформаційних наук і технологій перейменував свій 25-річний факультет інформаційної інженерії в інженерний факультет метавсесвіту. Згідно з повідомленнями місцевих ЗМІ, університет першим у Китаї почав пропонувати спеціальність метавсесвіту.

Не вдаючись у подробиці про навчальну програму, декан Школи штучного інтелекту, в якій розташоване відділення метавсесвіту, заявив, що планує навчати магістрів, докторантів і постдокторантів, орієнтованих на метавсесвіт.

У серпні університет досяг угоди з Yalong Intelligent Equipment Group про створення Дослідницького інституту Метавсесвіту. Yalong – це фірма, яка надає рішення для роботів і цифрової трансформації для підприємств.

Метавсесвіт зазвичай розглядається як набір технологій, пов’язаних із взаємодією з віртуальними світами. Серед них криптовалюти і невзаємозамінні токени (NFT) вважаються віртуальними активами, які будуть застосовуватися до метавсесвіту.

Дослідницькі організації метавсесвіту почали з’являтися в Китаї у 2022 році. У серпні Tencent, Huawei і Epic Games відкрили дослідницький інститут взаємодії метавсесвіту і віртуальної реальності з кількома китайськими університетами. У квітні Китайський університет Женьмінь створив Дослідницький центр Метавсесвіту.

Місцеві органи влади в Шанхаї та Пекіні включили метавсесвіт у плани місцевого розвитку для стимулювання економіки та інвестицій.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *