У Китаї розпочали наступний етап тестування цифрового юаня


24.08.2022
e-cny

Влада Китаю розпочала розгортання наступного раунду своєї пілотної програми тестування цифрової валюти центрального банку (CBDC), згідно з інформацією місцевого ЗМІ Qianjia.

У місті Гуаньчжоу тепер можна оплачувати поїздки громадським автобусом за допомогою цифрового юаня (e-CNY) CBDC 10 транзитними маршрутами. Для цього пасажирам просто потрібно скачати програму e-CNY, внести кошти та відсканувати QR-код, розташований у розділі оплати автобуса, щоб сплатити за поїздку.

Аналогічним чином, напередодні влада міста Нінбо заявила, що пасажири тепер можуть оплачувати поїздки на метро на 125 станціях за допомогою e-CNY. Нінбо – дев’яте місто в Китаї, яке розгорнуло пілотний тест e-CNY на своїх лініях метро, ​​де пасажири можуть просто відсканувати та сплатити поїздку.

Китайський уряд швидко розширив корисність електронного юаня цього року. Буквально минулого тижня стало можливим сплачувати внески до житлового фонду для співробітників у місті Гуанчжоу за допомогою CBDC. Щоб оживити споживчі витрати перед суворими локдаунами через коронавірус, уряд у партнерстві з гігантом доставки продуктів харчування Meituan і платформою електронної комерції JD.com для створення ейрдропів e-CNY, які можуть бути витрачені в перерахованих місцях.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *