У конгресі США запропонували заборонити випуск алгоритмічних стейблкоїнів


21.09.2022
У США випустять нові правила для криптовалютних банків

До нового законопроєкту, який розробляє Палата представників США, входить введення дворічної заборони на “ендогенно забезпечені” стабільні монети, чия вартість залежить від криптовалюти, випущеної тим самим емітентом. Про це повідомляє Bloomberg.

Як стало відомо, законопроєкт зобов’язує Мінфін провести дослідження алгоритмічних стейблкоїнів і проконсультуватися з Федеральною резервною системою (ФРС), Комісією з цінних паперів і бірж (SEC), Федеральною корпорацією страхування депозитів (FDIC) і Управлінням контролера грошового обігу (OCC).

У разі, якщо влада проголосує за введення заборони, вона охоплюватиме стабільні монети, ціна яких залежить від вартості іншого віртуального активу того самого емітету, і які можна конвертувати, викупити або іншим чином погасити за фіксованою ціною.

Також відомо, що, крім введення мораторію, влада Штатів планує надати дворічний пільговий період для наявних емітентів алгоритмічних стейблкоїнів, щоб вони могли за цей термін змінити свою економіку і модель забезпечення активів.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *