У Galaxy Digital повідомили, що почнуть використовувати блокчейн Chainlink для моніторингу криптовалютного ринку


28.09.2022
Chainlink

Технологічна фірма з надання фінансових послуг та управління інвестиціями Galaxy Digital використовуватиме децентралізовану блокчейн-мережу оракулів Chainlink для надання даних криптовалютного ринку розробникам смарт-контрактів для блокчейн-додатків, передає Cointelegraph.

Блокчейн-оракули – це алгоритми, які виступають каналом передавання даних між смарт-контрактом і джерелом за межами мережі, в якій той розгорнуто.

Згідно з джерелом, співпраця з Chainlink дасть змогу Galaxy Digital постачати своїм клієнтам ринкові дані в автоматичному режимі. За словами керівника стратегічних можливостей Galaxy Digital, завдяки цим даним розробники смарт-контрактів зможуть створювати більш якісні децентралізовані додатки (DApps). Крім того, інтеграція матиме позитивний вплив на всю екосистему.

Ясер Джазуан, глава Chainlink, заявив, що високоякісні дані про ціни є ключем, який відкриває різні варіанти використання децентралізованих фінансів (DeFi).

У червні аналітики компанії Santiment зафіксували рекордну активність у Chainlink за 5 років. 28 червня користувачами було переміщено 80,8 млн унікальних токенів LINK. Це найбільший показник з моменту первинного розміщення монет у вересні 2017 року.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *