У блокчейн-мережі Polkadot зафіксовано рекордну активність розробників


17.10.2022
polkadot

Блокчейн-проект Polkadot користується підвищеною популярністю у розробників. Про це повідомляє видання Cointelegraph.

Polkadot – це протокол, орієнтований на з’єднання різних блокчейнів, який дає змогу несумісним мережам блокчейнів зв’язувати й надсилати значення та дані одне одному через ланцюжок, який називають ретрансляційним ланцюжком.

Згідно з джерелом, у вересні Polkadot щодня реєстрував понад 500 доповнень коду на веб-порталі розробки GitHub, що є рекордним показником мультичейн-протоколу.

Крім цього, у блокчейні також було зафіксовано рекордну кількість повідомлень між парачейнами Polkadot – 26 258. У серпні на GitHub Polkadot було зареєстровано 14 930 доповнень коду розробників.

За даними представників Polkadot, на блокчейні та його парачейн-мережі Kusama функціонує 66 різних блокчейнів. З моменту створення проєкту між мережами було здійснено понад 140 000 обмінів повідомленнями 135 каналами. Згідно з дорожньою картою, команда планує працювати над підвищенням масштабованості та швидкості мережі, що дасть змогу проводити від 100 000 до 1 млн транзакцій на хвилину.

Наприкінці червня розробники Polkadot анонсували нову систему управління мережею. За допомогою механізму Governance version 2 команда проекту має намір зробити процес ухвалення рішень децентралізованим.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *