У Binance заявили, що втратили 90% клієнтів через дотримання правил KYC


01.08.2022
У Binance заявили, що втратили 90% клієнтів через дотримання правил KYC

Найбільша у світі криптовалютна біржа Binance втратила значну частину потенційного доходу через дотримання вимог KYC. Про це повідомили в інтерв’ю CoinDesk співробітники відділу з дотримання законодавства Binance Тігран Гамбарян та Метью Прайс.

“Ми втратили 90% клієнтів після впровадження KYC, втративши мільярди доходів”, – сказав Гамбарян.

KYC (Знай свого клієнта) — термін банківського і біржового регулювання для фінансових інститутів і букмекерських контор, а також інших компаній, що працюють з грошима приватних осіб, що означає, що вони повинні ідентифікувати і встановити особу контрагента, перш ніж проводити фінансову операцію.

Заяви керівника служби нормативно-правової відповідності Binance прозвучали у відповідь на питання про те, чи привело рішення біржі знизити ліміт зняття біткоїнів з рахунків, що не відповідають вимогам KYC, до 0,06 BTC до зниження незаконної активності.

За словами Гамбаряна та Прайса, це обмеження призвело до “величезного зниження” незаконної діяльності у відсотковому відношенні до загальної кількості транзакцій.

“Binance експоненційно більше за своїх конкурентів. Якщо використовувати реальну математику, то цифри [незаконної діяльності] однакові в масштабах всієї індустрії”, – сказав Гамбарян.

Обсяг торгів на Binance становить $14,5 млрд, що значно перевищує показники FTX та Coinbase Global Inc, щоденний обсяг торгів яких становить $1,3 млрд і $1,2 млрд відповідно.

За останні кілька років діяльність компанії Binance та її генерального директора Чанпенга Чжао (CZ) неодноразово ставала предметом критики у ЗМІ у зв’язку з нібито “нечіткою політикою KYC та AML”.

Апдейт: CEO Binance Чанпен Чжао заявив, що озвучена Гамбаряном інформація не відповідає дійсності.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *