У Binance назвали нові 27 проектів, які увійшли до інкубаційної програми


22.07.2022
binance

BNB Chain, екосистема блокчейну, розроблена криптобіржею Binance, оголосила про те, що відібрала 27 проектів для п’ятої когорти своєї інкубаційної програми Most Valuable Builder (MVB). Ці проекти було відібрано з більш ніж 650 заявок по всьому світу.

Програма спрямована на розширення можливостей проектів та засновників, які створюють децентралізовані програми (DApps) на BNB Chain. Фаза інкубації триватиме від шести до восьми тижнів, протягом яких відібрані проекти братимуть участь у коуч-сесіях MVB, семінарах та бесідах з лідерами ринку.

Цього року до проектів входять розробники з п’яти основних секторів: блокчейн-інфраструктура, децентралізовані фінанси, децентралізовані автономні організації (DAO), невзаємозамінні токени та GameFi.

Нижче представлені проекти п’ятої когорти MVB:

 • Web3Go: Відкрита платформа для аналізу даних, де користувачі можуть виявляти, курирувати та візуалізувати дані мультиблокчейнів. Підтримує Polkadot, Kusama та Ethereum, серед інших.
 • Space ID: децентралізована універсальна мережа ідентифікаторів з відкритим вихідним кодом, яка пов’язує людей, інформацію, активи та програми у цифровому світі. Вона побудована на базі BNB Chain та може працювати у всіх блокчейнах.
 • Multi-chain Event Protocol (MEP): Протокол зв’язку, який є інфраструктурою автентифікації для DApps.
 • Overeality: Мультицепная інфраструктура в метавсесвіті для DAO. Вона пропонує NFT, у яких беруть участь знаменитості, продукти GameFi та проводяться заходи для спільноти.
 • Мережа Port3: Web3-шлюз, що надає інструменти DAO, профіль спільноти та аналітику соціальних даних.
 • Nakji Network: Платформа, яка пов’язує традиційну веб-інфраструктуру з блокчейном для споживачів та виробників даних, забезпечуючи зв’язок у режимі реального часу між централізованим та децентралізованим світами.
 • Zash: API, який допомагає відобразити складні дані NFT у зрозумілі поля, такі як колекція, покупець, продавець, ціна та ринок. В даний час він працює на блокчейнах Solana та Ethereum.
 • Metasset: партнерська мережа NFT на базі Web3, яка дозволяє користувачам відкривати магазин, рекомендувати NFT та заробляти комісійні за допомогою смарт-контрактів.
 • Staging Labs: Платформа безпеки Web3, яка захищає криптоактиви шляхом встановлення лімітів на транзакції та моніторингу криптогаманців щодо потенційних загроз. Вона також може переказувати активи на резервний гаманець у разі атаки.
 • Протокол InsurAce: Страховий сервіс для децентралізованих фінансових трейдерів з низькими страховими внесками та стійкою інвестиційною прибутковістю. Наразі платформа працює на 19 блокчейнах та покриває активи на суму понад $330 млн.
 • Antimatter DAO: екосистема, що діє як шлюз для деривативів DeFi. Її можливості включають крос-валютну торгівлю, токенізовані безстрокові опціони, структуровані продукти, децентралізовані спільноти та NFT.
 • Tender Fi: Протокол кредитування та запозичення з відкритим вихідним кодом, що дозволяє забезпечувати віртуальні активи та ліквідувати їх поза ланцюжком.
 • Wink Financial: Постачальник фінансових послуг для DAO, який допомагає клієнтам управляти криптовалютними зарплатами, масовими виплатами, безпекою мультипідписів та казначейством.
 • Aperture Finance: Платформа для генерації доходності криптовалют, що забезпечує крос-ланцюжкове фермерство, стратегію доходності та оптимізацію, а також комплекти програмного забезпечення для розробників спільноти.
 • Velvet Capital: Інструмент управління криптовалютним портфелем, що пропонує готові портфелі, автоматичне ребалансування, оптимізацію податків та прибутковість.
 • Deus Ex Securitas: Постачальник послуг безпеки, який використовує машинне навчання для автоматичного аудиту смарт-контрактів. Його моделі обробки природної мови дозволяють виявляти та класифікувати вразливості у скриптах, що допомагає скоротити час та витрати на аудиторські проекти.
 • IdentDeFi: Децентралізоване та відкрите рішення для забезпечення відповідності на ланцюжку, що використовує доказ нульового знання. Воно дозволяє користувачам залишатися анонімними і водночас дає можливість протоколам DeFi розпізнавати клієнтів без необхідності їхнього залучення через KYC.
 • Kola Labs: Децентралізоване співтовариство для музики в метавсесвіті, яке включає безліч сервісів на базі блокчейну, таких як система економіки NFT, заохочувальний протокол і управління DAO.
 • AnyDAO: платформа для створення DAO на блокчейні Ethereum, що дозволяє користувачам створювати та керувати власною децентралізованою спільнотою.
 • FusePass: Платформа для підбору персоналу на базі Web3, яка дозволяє претендентам створювати резюме на Web3, знаходити вакансії та взаємодіяти з рекрутерами. У той же час роботодавці можуть шукати та фільтрувати таланти за допомогою механізму пошуку FusePass.
 • Orange Protocol: Портал керування репутацією для користувачів Web3, який об’єднує дані як у ланцюзі, так і поза ланцюжком для створення доказів репутації у вигляді верифікованих облікових даних та NFT.
 • Rareboard: Агрегатор NFT, що дозволяє користувачам минтити і торгувати NFT на різних торгових майданчиках без додаткової плати.
 • GiroGiro AI: розробник інфраструктури, мета якого – “оживити NFT”. Він використовує ІІ, щоб дозволити NFT спілкуватися зі своїми власниками, створювати витвори мистецтва, а також співпрацювати з іншими NFT чи реальними художниками.
 • Double Protocol: Децентралізований торговий майданчик із відкритим вихідним кодом для оренди активів метавсесвіту та GameFi. Він дозволяє користувачам орендувати ці активи на вимогу без застави та пропонує можливості суборенди для NFT.
 • CryptoZombie: Безкоштовна інтерактивна школа кодингу, яка вчить користувачів створювати блокчейн-ігри за допомогою мови програмування Solidity. Учні також можуть заробляти NFT та бонуси, виконуючи уроки кодингу.
 • Meta Apes: Ця масова розрахована на багато користувачів онлайн-гра, створена в постапокаліптичному світі, де правлять мавпи, дозволить користувачам грати за персонажа-мавпу і створювати свої клани для боротьби за космічне панування.
 • Gameta: Розробник метавсесвіту, який прагне залучити людей до Web3 за допомогою своїх ігор. Платформа дозволяє користувачам автоматично створювати внутрішньоланцюгові адреси, а також створювати власні DAO та заробляти токени в екосистемі Gameta.

В даний час екосистема BNB Chain налічує 1300 активних DApps і щодня обробляє транзакції на суму близько 3 мільярдів доларів США.

Програмою MVB спільно керують BNB Chain та Binance Labs. Серед ключових проектів, що підтримуються програмою, – MCDEX, Biswap, Deri Protocol та Woo Network.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *