У Binance назвали ім’я нового керівника підрозділу Binance Labs


04.08.2022
yi-he biannce labs

Співзасновник та виконавчий директор Binance Йі Хе очолить венчурний підрозділ компанії.

Йі Хе управлятиме операціями бізнес-інкубування, надаватиме підтримку «здібним, цілеспрямованим засновникам, які формуватимуть майбутнє галузі», йдеться у повідомленні Binance.

«Моя мета – допомогти визначити галузевий стандарт шляхом виявлення та підтримки стійких проектів та створення екосистеми якісних блокчейн-рішень, які розширюють можливості всієї галузі.

«Щоб прискорити повсюдне впровадження, нам необхідно зосередити наші ресурси на підтримці тих проектів, які розширюватимуть межі технології Web3 та створюватимуть продукти, що забезпечують вирішення реальних проблем». – сказала Йі у своїй заяві.

Йі Хе продовжить керувати підрозділами підтримки клієнтів, інституційного бізнесу, маркетингу, Binance P2P та Binance Earn.

yi-he
Новий керівник Binance Labs

Йі була частиною команди, яка запустила Binance у 2017 році, і з того часу обіймала посаду керуючого директора біржі. До Binance вона працювала віце-президентом Yixia Technology, китайської компанії з виробництва мобільних відеотехнологій, де очолювала відділ брендингу. Вона також є співзасновником біржі OKCoin.

Binance Labs інвестувала у більш ніж 200 проектів, включаючи Polygon, FTX, Certik, Nym та Dune Analytics, і в даний час управляє сукупними активами у розмірі $7,5 млрд.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *