Твіт Віталіка Бутеріна призвів до появи нового мем-токена, який у перший день існування злетів у ціні на 5 500%


21.10.2022
Співзасновник Ethereum розповів, що використав міксер Tornado Cash для пожертвування Україні

Після твіту Віталіка Бутеріна на крипторинку з’явився новий мем-токен DIE. Всього за 12 годин монета злетіла у ціні на 5 500%.

Усе почалося з жартівливого обговорення теоретичного протоколу, який називався «The Protocol» (THE). Далі учасники бесіди звернули увагу, що англійський артикль “The” перекладається німецькою як “DIE”, що, своєю чергою, англійською означатиме “померти”.

Бутерін теж приєднався до цього лінгвістичного мозкового штурму, посміявшись над такою назвою для криптовалюти, як $DIE. Він також звернув увагу на те, що в китайському перекладі це слово виглядає ще цікавіше.

Ентузіастам не знадобилося багато часу, щоб справді розробити і запустити новий протокол Die Protocol, створивши для нього акаунт у соцмережах та веб-сайт. Ринкова капіталізація мем-валюти швидко перевищила $11 млн.

За 24 години вартість токена злетіла більш ніж на 5 500%, за даними DEXTools. На момент написання його курс у парі з доларом США становив близько 0.0000019.

Низка криптовалютних бірж підтримали токен. На момент написання токен DIE пройшов лістинг на біржах Huobi, BKEX, Bitmart, MEXC, Hotbit, AAXchange, LBank, ZT Exchange і BTCex.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *