Центральноафриканська Республіка розпочала публічний продаж національної цифрової валюти Sango Coin


27.07.2022
Центральноафриканська Республіка розпочала публічний продаж національної цифрової валюти Sango Coin

У Центральній Африканській Республіці стартували продажі Sango Coin, національної цифрової валюти.

Уряд ЦАР запустив цифрову валюту Sango Coin із прогнозом залучити близько 1 мільярда доларів від її продажу протягом наступного року. Станом на вівторок, 26 липня, із спочатку запропонованих до продажу токенів на суму $21 млн. було продано лише $1,09 млн. Повільний старт продажів токенів може бути наслідком погіршення стану криптовалютного ринку та критики на адресу проекту Sango.

Монети Sango, придбані на цьому етапі публічного продажу, мають річний термін застави. Таким чином, покупці не можуть вивести або передати свої токени до закінчення блокування.

Влада країни пообіцяла власникам монет Sango додаткові переваги за інвестиції у проект. Вкладники можуть отримати електронну посвідку на проживання та стати громадянами ЦАР, заблокувавши необхідні токени на певний термін. Угоди, пов’язані з продажем державних земель, податками та доступом до природних ресурсів країни, можуть бути врегульовані монетою Sango.

Президент ЦАР Фостен-Аршанж Туадера оголосив про запуск Sango Coin раніше в липні. Токен використовуватиметься в рамках планів країни щодо токенізації своїх мінеральних ресурсів. Також за допомогою запущеної монети Sango Coin уряд ЦАР має намір використати доходи від її продажу для створення місцевого крипто-хаба, який стане притулком для крипто-ентузіастів у регіоні. У метавесесвіті буде розташований крипто-острів, який матиме еквівалентний простір у фізичному світі.

Крипто-острів у метавсесвіті

Sango Coin працюватиме на сайдчейні біткоїну. Повідомляється, що цей сайдчейн схожий на Liquid Network від Blockstream з двостороннім механізмом прив’язки, в якому BTC і Sango Coin виступають як токени в архітектурі прив’язки.

ЦАР стала першою африканською країною і другою у світі після Сальвадору, яка прийняла біткоїн, коли у квітні визнала BTC законним платіжним засобом.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *