ЦБ Австралії вивчить варіанти використання CBDC


09.08.2022
RBA australia cbdc

Резервний банк Австралії (RBA) об’єднався із Спільним дослідницьким центром цифрових фінансів (DFCRC), щоб розпочати вивчення варіантів використання цифрового долара, випущеного центральним банком.

Згідно з заявою, обидві сторони розпочнуть річний дослідницький проект, що включає розробку «обмеженого масштабу» CBDC, що працює в ізольованій пісочниці.

Хоча вже було проведено широке дослідження життєздатності технології цифрової бухгалтерської книги в країні, RBA та DFCRC заявили, що їхній проект ще більше усуне прогалини у знаннях за рахунок вивчення потенційних економічних переваг, які може запропонувати ця технологія.

Конкретна дата запуску проекту не розголошується.

Згідно із заявою, зацікавленим учасникам галузі буде запропоновано розробити конкретні варіанти використання, що демонструють, як CBDC може підвищити цінність платіжних та розрахункових послуг як для домашніх господарств, так і для підприємств.

У рамках цього процесу центральний банк та DFCRC будуть вибирати з цих варіантів використання для участі в пілотному проекті.

Висновки проекту із життєздатності та оцінки різних розроблених варіантів використання мають бути зібрані у звіті, який буде опублікований після закінчення року.

Очікується, що у «наступні кілька місяців» буде опубліковано окремий звіт, в якому більш детально будуть викладені цілі та підходи проекту, а також додаткова інформація про те, як учасники галузі зможуть брати участь у ньому, повідомила пара.

Австралійський проект цифрового долара приєднається до списку інших країн, які вивчають цю технологію на експериментальній стадії, включаючи Францію, Китай, Канаду, Південну Африку і Гану після завершення.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *