Tether спільно з Bitfinex запустили платформу для створення зашифрованих P2P-додатків


25.07.2022
Протокол Holepunch має вбудований API-інтерфейс на основі Lightning Network для здійснення платежів у криптовалюті

Криптовалютна біржа Bitfinex і емітент стейблкоіна USDT, компанія Tether, спільно з протоколом Hypercore запустили платформу для створення однорангових P2P та повністю зашифрованих додатків Holepunch.

Згідно з оголошенням, першим представленим на ній проектом стала повністю зашифрована програма для відеодзвінків Keet. Вона безкоштовна. Використовує P2P-з’єднання для аудіо- та відеодзвінків, листування та обміну файлами.

Користувачі мають можливість підключатися безпосередньо до пристроїв співрозмовників, використовуючи лише кілька криптографічних ключів, що дозволяє комунікувати без центрального сервера чи компанії, керуючої мережею.

Keet
Keet

Протокол має закритий вихідний код, після завершення альфа-тестування у IV кварталі 2022 року він перейде на відкритий код. Сама платформа не використовує блокчейн, проте в неї вбудований API-інтерфейс для здійснення платежів на базі Lightning Network – платіжному протоколі другого рівня (L2) для прискорення транзакцій в мережі Bitcoin. Токени Tether підтримуються як система мікроплатежів для компаній-розробників на Holepunch за замовчуванням.

Директором зі стратегії Holepunch призначено Паоло Ардоїно, який також є технічним директором Tether та Bitfinex.

У червні представники Tether та Bitfinex зазначили, що мають намір розширювати штат за рахунок залучення висококваліфікованих співробітників, незважаючи на спад криптовалютного ринку.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *