Телезірка Кевін О’Лірі підтримав заборону мікшера Tornado Cash


15.08.2022
Kevin O’Leary

Канадський бізнесмен та інвестор Кевін О’Лірі вважає, що сектору цифрових активів необхідно більше регулювання та менше «крипто ковбоїв», таких як засновник мікшера транзакцій Tornado Cash Олексій Перцев.

На думку Кевіна, подібні послуги перешкоджають припливу реального інституційного капіталу в криптовалютний простір. О’Лірі заявив, що таким програмам, як Tornado Cash, не місце в індустрії. Про це бізнесмен розповів у інтерв’ю Crypto Banter.

Інвестор вважає, що криптовалютам необхідне «середовище, засноване на правилах», щоб залучити реальний інституційний капітал. На думку О’Лірі, регулювання має викорінити такі протоколи, як Tornado Cash, які дозволяють користувачам проводити анонімні транзакції та, отже, потенційно брати участь у злочинній діяльності.

О’Лірі також прокоментував арешт передбачуваного розробника Tornado Cash. Він заявив, що криптоіндустрії «доведеться пожертвувати» їм заради «певної стабільності». За даними видання The Block, затриманим у Нідерландах розробником є ​​Олексій Перцев.

Проте з позицією О’Лірі щодо санкцій США проти Tornado Cash не погодилися багато представників криптоіндустрії. Одним із захисників мікшера є співзасновник сайдчейну Ethereum Gnosis Chain Стефан Джордж. Він заявив, що Tornado Cash привносить “настільки необхідну конфіденційність” в Ethereum, і що написання програмного забезпечення з відкритим вихідним кодом має бути визнано виразом свободи слова.

Засновник протоколу Uniswap Адам Хейден також розкритикував заборону всього сервісу через дії окремих зловмисників та назвав абсурдними аргументи про те, що приватність потрібна лише для незаконної діяльності. Він вважає, що дії влади США становлять загрозу свободі слова та конфіденційності.

Розробники анонімної криптовалюти Zcash із Electric Coin Company також зазначили, що цей прецедент може негативно вплинути на громадянські свободи американців. Водночас вони заявили про повну відповідність свого активу міжнародним стандартам AML/CFT.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *