SushiSwap запустила DEX-агрегатор: новий інструмент для зручної торгівлі


06.06.2023
Інвестиційна компанія GoldenTree купила токени SushiSwap на $5,2 млн

SushiSwap, децентралізована криптовалютна біржа (DEX), оголосила про запуск DEX-агрегатора, що надасть клієнтам можливість без особливих зусиль знаходити найкращі ціни для угод на протоколі. Крім того, сервіс відкриє широкий спектр нових активів для торгівлі і дозволить постачальникам ліквідності (LP) збільшити свої доходи від комісійних за свопи.

Повідомляється, що новий інструмент об’єднує ліквідність з різних децентралізованих бірж (DEX) в обраній мережі і використовує складні алгоритми для пошуку найкращих (найдешевших) варіантів обміну токенів. Агрегатор збирає всі дані і курси з кожної платформи, а потім запускає алгоритми для розрахунку свопу, часто розбиваючи замовлення на різні біржі для досягнення найнижчої ціни.

Розробники DEX-агрегатора SushiSwap сподіваються, що він стане хабом для свопів у DeFi-просторі. Представники компанії заявили, що інструмент є універсальним маршрутизатором, який покращить існуючу інфраструктуру. Агрегатор виділяється тим, що працює “упереджено”, спрямовуючи багато угод через Sushi і дозволяючи отримати доступ до більшої кількості токенів, які раніше були недоступні в інтерфейсі користувача Sushi.

Відкриття доступу до токенів, які раніше не були доступні на Sushi, принесе додаткові переваги для постачальників ліквідності (LP). Навіть якщо пара ще не має пулу ліквідності в інтерфейсі користувача, агрегатор дозволяє котирувати своп через інші біржі, що дає LP можливість заробити на популярності токенів або тенденції до зростання.

У майбутньому команда Sushi планує розширити доступ до ліквідності через інші DEX і встановити прямі зв’язки з потоками маркет-мейкерів.

Запуск агрегатора DEX є частиною дорожньої карти проекту, представленої генеральним директором SushiSwap Джаредом Греєм в січні.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *