Суд США дозволив криптобіржі FTX продати дочірні компанії


14.02.2023
Bloomberg: криптобіржа FTX планує залучити нові інвестиції після серії великих покупок

Криптобіржа FTX отримала дозвіл суду США у справах про банкрутство округу Делавер на продаж певних інвестиційних активів і дочірніх компаній. Про це пише The Block з посиланням на матеріали суду.

Дозвіл суду дозволить продаж або передачу інвестицій у приватні або публічні компанії, включно з варантами, токенами і токен-варантами, акціями, векселями, майбутніми частками участі та майбутніми частками токенів. Суд також дозволив продаж або передачу дочірніх компаній та інших пов’язаних часток участі, включно з часткою товариства з обмеженою відповідальністю у венчурному капіталі та інших інвестиційних фондах.

За інформацією джерела, в сукупності через різні дочірні компанії FTX і Alameda Research витратили близько $5,3 млрд на 473 інвестиції. Водночас компанії вклали близько $837 млн у 32 інвестиційні фонди, включно з Sequoia, Multicoin і Kraken Ventures.

Для ініціювання продажів необхідно, щоб сукупна ціна продажу кожного активу була меншою або дорівнювала $1 млн, а “підтверджена інвестиційна вартість”, що відноситься до початкової суми, сплаченої FTX за придбання або інвестування в актив, була меншою або дорівнювала $5 млн. Водночас у об’єктів інвестицій буде п’ять днів, щоб подати заперечення проти продажу. Якщо заперечень не буде, ліквідатори FTX продовжать транзакцію без подальшого розпорядження суду.

Також повідомляється, що суд схвалив виключення турецьких підрозділів FTX зі справи про банкрутство. Біржа звернулася з таким проханням до суду після того, як турецька влада розпорядилася заарештувати більшу частину її активів у країні.

FTX подала заяву про банкрутство і припинила виведення коштів клієнтами в листопаді 2022 року. Платформа зіткнулася з проблемами з ліквідністю, оскільки засновник компанії Сем Бенкман-Фрід самовільно використовував кошти клієнтів для сумнівних інвестицій Alameda. У зв’язку з цим зараз у США проводиться судова справа про банкрутство.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *