Стартап RISC Zero залучив $12 млн для створення блокчейна, що масштабується


10.08.2022
Стартап RISC Zero залучив $12 млн для створення блокчейна, що масштабується

Криптовалютний стартап RISC Zero оголосив про залучення під час початкового раунду фінансування $12 млн, щоб створити зручний для розробників масштабований блокчейн на основі доказів з нульовим розголошенням. Розробники, знайомі з такими мовами програмування, як Rust, Go або C++, зможуть писати децентралізовані додатки на блокчейні.

Цей раунд RISC Zero став другим, а попередній, за даними Комісії з цінних паперів та бірж (SEC), відбувся у березні поточного року і приніс $2 млн, тоді раунд очолили Geometry Research та Ramez Naam Ventures.

Цього разу проект залучив $12 млн для створення блокчейну, що масштабується, з використанням технології доказу з нульовим розголошенням. Раунд очолила Bain Capital Crypto, наступним інвестором стала інвестиційна компанія Geometry. Cеред інших учасників раунду — D1 Ventures та Cota Capital, а також інвестори-ангели, такі як Цзінлан Ван, співзасновник та генеральний директор рішення для масштабування Ethereum Optimism, та Мельтем Демірорс, головний спеціаліст зі стратегії керуючої криптовалютою Coinshares.

RISC Zero спеціалізується на доказах з нульовим розголошенням, методах аутентифікації, які дозволяють перевіряти інформацію без розкриття її вмісту.

У березні цього року RISC Zero запустила віртуальну машину із захистом від нульового розголошення, свій перший продукт із відкритим вихідним кодом, який використовує підхід аутентифікації. Ця віртуальна машина дозволяє розробникам створювати докази з нульовим розголошенням, які можна виконувати на будь-якому комп’ютері з використанням різних мов програмування.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *