Стало відомо, куди хакери кросcчен мосту Ronin перевели вкрадені активи


22.08.2022
Стало відомо, куди хакери кросcчен мосту Ronin перевели вкрадені активи

Експерт з безпеки блокчейнів під ніком ₿liteZero повідомив, що відстежив переміщення активів, викрадених з міжмережевого мосту Ronin. Хакери перевели вкрадені активи з ETH до BTC.

Після злому мосту Ronin у березні, зловмисники перевели стейблкоіни USDC та ETH на суму $625 млн у міксер Tornado Cash, що ускладнило подальше відстеження руху коштів. ₿liteZero зафіксував, що хакери використовували міжмережевий міст Ren та кілька централізованих криптобірж для переведення ETH в BTC. Більшість активів було переведено на міксери ChipMixer і Blender.

Після того, як хакери вивели кошти з Tornado Cash, вони відправили близько 6250 ETH ($20.7 млн) на централізовані біржі Binance, Huobi та FTX. Потім вкрадені активи було переведено на адреси північнокорейського криптовалютного міксера Blender. Нагадаємо, що раніше уряд США виявив зв’язок північнокорейської групи хакерів Lazarus із зломом Ronin.

₿liteZero заявив, що продовжує відслідковувати дії хакерів, проте подальше переміщення коштів відстежити буде складніше.

Нагадаємо, що розробники сайдчейну Ronin Network, задіяного у грі Axie Infinity, повідомили про хакерську атаку в лютому. Зловмисникам вдалося зламати закриті ключі та вкрасти 173 600 ETH та 25.5 млн USDC.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *