Стало відомо, коли влада Гонконгу почне тестування державної цифрової валюти


21.09.2022
e-HKD

Грошово-кредитне управління Гонконгу (HKMA) повідомило, що планує в IV кварталі 2022 року розпочати тестування власної криптовалюти — цифрового гонконгського долара.

Згідно із заявою заступника виконавчого директора HKMA Говарда Лі, що в пілотному проєкті з тестування e-HKD візьмуть участь банки, платіжні організації та технологічні компанії.

“E-HKD – просто цифровий формат банкнот і монет, що перебувають в обігу в Гонконзі. Впровадивши цифровий гонконгський долар, у людей буде ширший вибір під час здійснення розрахунків і платежів”, – сказав Лі.

У квітні відомство відкрило громадські дискусії для обговорення питань, пов’язаних із запуском державної криптовалюти (CBDC). Було отримано понад 75 коментарів і пропозицій від галузевих органів, фінтех-компаній і фінансових установ.

За підсумком дискусій, чиновники вирішили підтримувати ініціативу щодо запуску e-HKD, оскільки CBDC може підвищити ефективність платежів і прискорити розвиток цифрової економіки держави. Водночас учасники дискусій вважають за необхідне ретельніше вивчити правові аспекти і варіанти використання цифрової валюти центробанку, а також звернути особливу увагу на захист конфіденційності користувацьких даних.

У лютому стало відомо, що Гонконг стане “полігоном” для міжнародного тестування цифрового юаня (e-CNY). Спочатку e-CNY використовуватимуть для оптових транзакцій, а потім задіють для міжнародної торгівлі та банківських операцій.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *