Стало відомо, коли влада Бразилії може ухвалити закон про криптовалюти


03.08.2022
У Бразилиї з'явився підрозділ із розслідування криптовалютних злочинів

Бразилія дедалі ближче підходить до регулювання криптовалютних активів та постачальників послуг віртуальних активів (VASP). Цього тижня Палата депутатів Бразилії може схвалити законопроект про криптовалюти, представлений раніше цього року. Про це повідомив лідер федерального уряду у депутатській палаті Конгресу Рікардо Баррос

За словами чиновника, законопроект обговорюватиметься, але поки що немає жодних повідомлень про можливе голосування, оскільки палата обговорюватиме й інші законопроекти, які потребують термінового розгляду.

Закон про криптовалюти спрямовано на урегулювання криптовалютних бірж шляхом створення єдиного регулюючого органа. Крім того, проект легалізує майнінг та встановлює правила звільнення від податків для майнінгових організацій, які представляють “зелені” проекти з використанням 100% відновлюваної енергії для створення майнінгових ферм.

Раніше депутати бразильського парламенту заявляли, що одним із головних мотивів закону є покарання криптовалютних шахраїв у країні. З цією метою проект також визначає новий вид злочину, пов’язаного з криптовалютами, та встановлює суворі покарання для осіб та компаній, залучених до такого роду злочинів.

Якщо законопроект про криптовалюти буде остаточно схвалений парламентом, його передадуть президенту Жаїру Болсонару для остаточного затвердження.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *