Співробітник Coinbase, який опинився в центрі скандалу з інсайдерською торгівлею, не визнав себе винним у федеральному суді США


04.08.2022
Співробітник Coinbase, який опинився в центрі скандалу з інсайдерською торгівлею, не визнав себе винним у федеральному суді США

Колишній менеджер з продуктів Coinbase Global Ішан Вахі не визнав себе винним за двома пунктами звинувачення у змові з використанням електронних засобів зв’язку та двом пунктам звинувачення у шахрайстві з використанням електронних засобів у федеральному суді Манхеттена, повідомляє Reuters.

Правоохоронні органи США та Комісія з цінних паперів та бірж (SEC) звинувачують Вахі в інсайдерській торгівлі на Coinbase. Він був заарештований у травні при спробі сісти на рейс до Індії, і в липні його було звинувачено.

Зокрема, Вахі звинувачується у передачі конфіденційної інформації своєму братові Ніхілу та другу Саміру Рамані про криптовалюти, які Coinbase мала намір розмістити для торгівлі. Це нібито дозволило їм отримати прибуток у розмірі не менше $1,5 мільйона у період з червня 2021 року до квітня 2022 року за рахунок придбання та продажу активів до їх лістингу на Coinbase. Ніхіл Вахі також був заарештований, але станом на кінець липня Рамані залишався на волі.

SEC веде паралельну цивільну справу проти Ішана Вахі на підставі свого визначення того, що дев’ять із 25 криптовалют, якими торгували Вахі та його спільник – Powerledger (POWR), Kromatika (KROM), DFX Finance (DFX), Amp (AMP), Rally ( RLY), Rari Governance Token (RGT), DerivaDAO (DDX), LCX та XYO – були цінними паперами. Дії SEC виявилися спірними, оскільки вони викликали питання про стан бірж, фондів та інвесторів, які володіють активами.

Міністерство юстиції не включило шахрайство з цінними паперами до своїх обвинувачень у справі, а Coinbase категорично заперечувала, що має справу з цінними паперами.

Повідомляється, що SEC також вивчає інсайдерську торгівлю на криптовалютних біржах у рамках розслідування, не пов’язаного із цією справою.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *