Спільнота CoinMarketCap очікує, що до кінця липня ціна Ripple (XRP) зросте до $1,95


09.07.2022
Спільнота CoinMarketCap очікує, що до кінця липня ціна Ripple (XRP) зросте до $1,95

Після тривалого періоду ведмежого тренду криптовалютний ринок відновлюється. Більшість активів торгується в плюсі, у тому числі один з найбільших токенів з ринкової капіталізації Ripple (XRP).

Спільнота CoinMarketCap прогнозує, що до 31 липня 2022 року токен XRP торгуватиметься за середньою ціною $1,95. Цей прогноз зроблено з використанням інструменту платформи «Розрахунок цін», що дозволяє користувачам визначати майбутні ціни на криптовалюту.

Такі високі цифри XRP означають збільшення на $1,6115 або 476,11% порівняно з поточною ціною токена $0,3385. На момент публікації 3244 особи проголосували за наведену вище оцінку.

З початку року XRP слідував низхідній тенденції, впавши з рівня $0,84 з 1 січня до нинішніх $0,3385, що відбиває падіння на 59,7%.

Оптимізм спільноти може бути пов’язаний з очікуваннями виграшу компанією Ripple судового процесу проти Комісії з цінних паперів та бірж США. І вони мають для цього підстави, оскільки суддя Сара Нетберн висловила невдоволення діями регулятора та суперечливими заявами.

Крім того, наприкінці червня Ripple відкрила новий офіс у Торонто і планує найняти до сотень розробників програмного забезпечення, включаючи фахівців за даними та фахівців із прикладного машинного навчання.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *