Sotheby’s запускає програму Gen Art: новий етап для генеративного мистецтва


29.06.2023
Sotheby's

Аукціонний дім Sotheby’s запустить 26 липня Gen Art program, блокчейн-програму на базі платформи Art Blocks Engine. Інформація про це з’явилася на сайті компанії.

Ініціатива призначена для артистів, які працюють у жанрі генеративного мистецтва (Generative Art).

Щорічно команда Sotheby’s виділятиме 2-3 місця для художників, які отримають можливість представити свої роботи перед публікою на майданчиках аукціонного дому, в рамках програми Gen Art program.

Перший продаж в програмі буде присвячений піонерці генеративного мистецтва Вірі Молнар, яку багато дослідників вважають першою жінкою-цифровою художницею. Розпочавши свою кар’єру в середині 1940-х, Молнар почала створювати комп’ютерне мистецтво в 1960-х, створивши вражаюче портфоліо, яке регулярно згадується як приклад впливу на сучасних генеративних художників.

Продажі через програму Gen Art будуть повністю он-лайн і вперше за 300-річну історію арт-аукціону відбуватимуться у форматі голландського аукціону. Ставки починатимуться з 20 ETH і поступово знижуватимуться доти, доки лот не буде придбаний за одну ставку.

Sotheby’s продовжує інтегруватися в спільноту цифрового мистецтва, нещодавно провівши серію успішних продажів не взаємозамінних токенів (NFT) зі своєї колекції GRAILS, що складається з рідкісних творів мистецтва, вилучених у збанкрутілого крипто-хедж-фонду Three Arrows Capital (3AC).

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *