Skolem Technologies провела раунд серії А вартістю $20 млн під керівництвом Galaxy Digital


08.06.2022
Skolem Technologies

Компанія Skolem Technologies, що надає послуги з обробки даних та виконання торгових операцій, повідомила у середу про закриття раунду серії А у розмірі $20 млн під керівництвом Galaxy Digital.

Point72 Ventures, Jump Crypto, Fenwick and West, Morpheus Ventures та Dragonfly Capital також приєдналися до раунду, йдеться у релізі.

За словами генерального директора і засновника компанії Джей Пі Сміта, Skolem прагне забезпечити безпечну і надійну точку входу для інституційних інвесторів, які бажають отримати доступ до ринків децентралізованих фінансів (DeFi), що постійно розвиваються. Надходження від цього раунду підуть на найм співробітників та покращення технологічних можливостей компанії, щоб забезпечити доступ до DeFi на інституційному рівні.

Угода відбулася на тлі того, що активність венчурних угод, орієнтованих на DeFi, впала в травні до найнижчої позначки з вересня 2021 року, згідно з даними, зібраними The Block Research.

Фінансування за місяць склало $176 млн, оскільки вперше з липня 2020 року DeFi не був одним із двох найпопулярніших типів угод, за словами Джона Дантоні, аналітика The Block Research.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *